Yaşam

Teşkilat YENİ BÖLÜM (SEZON 4 BÖLÜM 81) fragmanı ne zaman yayınlandı? Teşkilat’ın yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Emir Her Pazartesi TRT 1’de izleyiciyle buluşuyor. Teşkilat 4.Sezon 81.Bölüm 2.Fragmanı yayınlandı! Peki Teşkilat’ın yeni bölümü (SEZON 4 BÖLÜM 81) ne zaman yayınlanacak? Fragman yayınlandı mı? Organizasyonun yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

TEŞKİLAT YENİ BÖLÜM (SEZON 4 BÖLÜM 81) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANDI?

Sevilen dizi Teşkilat her pazartesi TRT 1’de izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Teşkilat bu akşam (23 Ekim) saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Teşkilat kanalını ziyaret edebilirsiniz.

TEŞKİLAT’IN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM ULAŞILABİLİR Mİ?

TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat her Pazartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. Teşkilat, 23 Ekim akşamı saat 20.00’de TRT 1’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

ORGANİZASYONUN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Oyuncular: Murat Yıldırım, Deniz Baysal, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Nihat Alptuğ Altınkaya, Tuncer Salman, Serdar Yeğin, Yavuz Bingöl, Uğur Ahmet Say, Mehmet Usta, Çağlar Ertuğrul, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı

Yönetmen: Burak Arlıel, Burak Müjdeci, Hakan Kırvavaç

Senaryo: Timur Savcı, Burak Sağyaşar

ORGANİZASYONUN KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisi, kalabalıklar içinde görünmez olmayı gerektiren bir görevi kabul ederek ülkeleri için canlarından vazgeçip “yeraltına” inen yedi vatanseverin hikâyesini anlatıyor.

Alakalı haberler

haber-kabatas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu