Sağlık

Psikiyatrist Doç. Dr. Serdar Nurmedov, NP Feneryolu Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı

Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi deneyimli uzmanlarıyla hizmet vermeye devam ediyor. Psikiyatrist Doç. Dr. Serdar Nurmedov, NP Feneryolu Tıp Merkezi’nde hasta kabulüne başladı.

Doç. Dr. Serdar Nurmedov, başta Amerika Birleşik Devletleri, Hollanda ve Rusya Federasyonu olmak üzere birçok ülkede psikiyatri ve bağımlılık rehabilitasyon merkezlerinde gözlemci olarak bulunmuştur.

Ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 50’ye yakın bilimsel makalesi, ulusal ve uluslararası kongre sunumları, ödülleri, kitap ve kitap bölümleri bulunan Doç. Dr. Nurmedov’un yayınları bugüne kadar 1000’den fazla atıf almıştır.

Psikiyatrist Doç. Serdar Nurmedov, Üsküdar Üniversitesi NP Feneryolu Tıp Merkezi, psikotik bozukluklar, obsesif kompulsif bozukluk (OKB), yetişkin dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, dürtü kontrol bozuklukları, yetişkin otizmi, yeme bozuklukları, duygudurum bozuklukları, anksiyete bozuklukları ve tedaviye dirençli psikoz. başta olmak üzere birçok farklı alanda hasta kabul etmektedir.

Doçent. Serdar Nurmedov kimdir?

1976 yılında Türkmenistan’ın Daşoğuz ilçesinde dünyaya gelen Doç. Serdar Nurmedov, 1996 yılında Trabzon Hukuk Anadolu Lisesi’nden ve 2002 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Aynı yıl Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak göreve başladı ve 2009 yılında Psikiyatri Uzmanı oldu. uzman oldu, 2015 yılına kadar NPİSTANBUL Hastanesi’nde çalıştı ve bu süre zarfında Türkiye’nin ilk özel Bağımlılık Tedavi Merkezi’nin kuruluşunda aktif rol aldı. 2015-2023 yılları arasında Acıbadem Sağlık Kümelenmesi’nde çeşitli görevlerde bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habergonen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu