Teknoloji

Oppo’nun Yeni Ekonomi Modeli Çok Yakında

Oppo, kasım ayında duyurulan Reno 11 serisi ve bu yılın başında duyurulan Find X serisinin ardından yeni cihazlar üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Akıllı telefon sektöründeki yenilikleriyle tanınan Oppo, yeni cihaz lansmanlarına hazırlanıyor. Şirket, PJF110 isimli modeli için Çin’de radyo sertifikası aldı.

PJF110’un yeni bir model adı mı olacağı yoksa mevcut K serisinin devamı olan K12 modeli olarak mı sunulacağı henüz belli değil. Daha önce K12 modelinin 4nm Snapdragon 7 Gen 3 işlemciyle geleceği sızdırılmıştı. Bu gelişme, teknoloji dünyasında sızıntılarıyla meşhur olan Digital Chat Station tarafından duyuruldu. K12 hakkında çok fazla bilgi olmasa da önceki K serisi cihazlar gibi yaz aylarında tanıtılması bekleniyor.

Oppo Farklı İsimlerle Farklı Pazarlara Gidiyor

Farklı pazarlara farklı isimler veren Oppo, bunu Reno 11F 5G modelinde de gösteriyor. Endonezya ve muhtemelen diğer Asya ülkelerinde satışa sunulacak Reno 11F 5G, Hindistan için F25 olarak değişecek. Bu modelin şubat ayında tanıtılması bekleniyor.

ColorOS gibi kullanıcı deneyimi yüksek bir işletim sistemi arayüzüne sahip olan şirket, kullanıcıları ve pazarı yenilikçi bir şekilde ele alıyor ve meyvelerini yavaş yavaş alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu