Yaşam

Kısmetse Olur’un Gelini Cansel Ayanoğlu’nun eski eşi Aşko Kuşko ortaya çıktı!

YouTube’da ekrana gelen Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında gelin adayı olan Cansel Ayanoğlu çok beğenildi. Programda ve sosyal medyada sürekli gündem olan Cansel Ayanoğlu, ilk bölümde daha önce evli olduğunu, bu evlilikten bir kızı olduğunu ancak anlaşamadıkları için eşinden ayrıldığını anlattı. Herkes Cansel’in eski eşini merak ediyordu. Cansel Ayanoğlu’nun eski eşi olduğu iddia edilen kişi ifşa oldu!

Gelin detaylara birlikte bakalım!

5 yıl aradan sonra YouTube ile geri dönen Kısmetse Olur programı gündemden bir an olsun düşmüyor.

Kaosun, entrikanın, kargaşanın ve tartışmanın bir an olsun ortadan kalkmadığı programda her aday farklı bir gündeme bomba gibi düşüyor.

Açıklamaların, dedikoduların, diskalifiyelerin ve olayların tüm hızıyla devam ettiği programda ünlü bir aday hakkında bomba iddia ortaya atıldı.

Bu isim, programın aşkını zirveye taşıyan ünlü gelin adayı Cansel Ayanoğlu!

Oğulcan’la yaşadığı aşkla evin gözdesi haline gelen Cansel, geçtiğimiz günlerde programa konuk olan müstakbel kayınvalidesinden tam not aldı.

Annesinin de onayını alan Cansel, aşkına sımsıkı sarıldı ve ikilinin finalde birinci olacağı bile konuşuldu!

Biliyorsunuz programın ilk gününde Cansel’in daha önce evli olduğunu, bu evlilikten bir kızı olduğunu ve kocasıyla anlaşamadığı için ayrılan eski eşiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. .

Cansel’in eski eşi hakkında internette fazla bilgi bulunmazken TikTok’ta paylaşılan bir video gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Cansel’in eski eşi ortaya çıktı!

Kısmetse Olur Sevginin Gücü programının ünlü gelin adayı kızının babası Cansel Ayanoğlu’nun eski eşi bu gördüğünüz kişi!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlar!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu