Haber

Kılıçdaroğlu’ndan Erdoğan’a: Siz 6’ncı Filo önünde secde ederken…

Millet İttifakı başkan adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ulaştırma, Esnaf ve Sendikalar Odaları İftar Toplantısı’na katıldı.

Kılıçdaroğlu programda yaptığı konuşmada “Merak etmeyin. Ben bu ülkeye adaleti getiririm. Bana oy vermeseniz de hakkınızı veririm” diyen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: “Yüzde 8’i uygularsanız. Servis aracına KDV, diğerlerine yüzde 18 KDV, burada bir haksızlık var.Bu ülkeye adaleti getirmek Bunun için çaba göstereceğiz.

Devlet memuru iseniz kıdem tazminatınız, memursanız kıdem tazminatı hakkınız vardır. Esnafın hava parası var. Direksiyonu sallayan sürücülerin ne hakkı var? Plaka pahalı olunca hakkını vermeli. Plaka sınırlaması gerekli. Önünüze gelen her kamyon otobüse binse ne olur? İnsanlar gelir elde edemeyecek. Gelir elde edenler de kaybedecek. Merak etme. Bu ülkeye adaleti getireceğim. Bana oy vermesen de sana hakkını vereceğim…”

6. FİLONUN ERDOĞAN’A GÖNDERİLMESİ

CHP lideri Kılıçdaroğlu, yeni TikTok videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslendi. Kılıçdaroğlu, “Gençler bu düzenleme çok iyi oldu. Ellerinize sağlık. O gün ne dediysem bugün” dedi Kılıçdaroğlu. “Hâlâ gerideyim. İki kırmızı çizgimiz var. Bayrağımız ve vatanımız.” (HABER MERKEZİ)

haber-cumra.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu